Hakkımızda

Eğitimli ve uzman kadrosu ile alışıla gelmiş yöntemlerin dışında kullandıkları özel teknikler ile saçlarınıza ilgi gösteren Ras Kuaför ekibi müşterilerine sunduğu yeni, iyi ve farklı hizmetin mutluluğunu yaşıyor.

Yeşilyurt merkezde 350 metrekarelik bir salonda ve 800 metrekarelik yemyeşil bahçesiyle 35 kişilik bir ekip ile çalışmalarına devam eden Ras Coıffure hizmet bakımından hiçbir şeyden kaçınmamış...

Ras Coıffure saç kesimi ve saç bakımı hizmetinin yanı sıra manikür, pedikür, makyaj, ağda ve güzelik salonu epilasyon zayıflama solaryum cilt bakımı ve benzeri hizmeti de vermektedir...

Ras

Misyonumuz

RAS COIFFURE olarak eğitimli ve uzman kadromuzla alışıla gelmiş yöntemlerin dışında müşterilerimize en güncel ve modern hizmeti sunuyoruz. Kuaförlük ve diğer hizmetlerimizi en iyi şekilde müşterilerimize sunabilmek için zamanın gerektirdiği son teknoliji ürün ve ekipmanları kullanmaktayız. Müşterilerimizin markamıza ve çalışanlarımıza karşı güvenlerinin, sorumluluğun farkında olarak her ziyaretlerinde onlara en iyi hizmeti sunuyoruz.

Vizyonumuz

Sektörde kalifiyeli insan gücünün her geçen gün önemi artıyor. Yetişmiş uzman bir kadro ile çalışmak zorlaşıyor. Bu zorlukları bilerek kendi ekibimizi yenilikçi ve gelişime açık bir eğitim sistemiyle yetiştireceğiz. Geleceğe sağlam temellerle hazırlanıyoruz. Kadromuz içinde gelişen çalışanlarımızın sorumluluğunda daha çok noktada hizmet vermeyi amaçlıyoruz.